Kontakt

Telefónny kontakt: + 421 905 88 31 44

 

Vyhľadávanie

V ponuke je 18 nehnuteľností.
Novinky a aktuality
Aktualita1    

https://youtu.be/b-nTDB7_RIc
 

Srdečne Vás pozývame do novostavby rodinného domu, ktorý sa nachádza v slnečnej Dunajskej Strede na juhu Slovenska, na malebnom Žitnom ostrove v atraktívnej časti mesta Dunajská Streda, vo vzdialenosti len pár minút od obľúbeného termálneho kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda a z druhej strany pár minút do centra mesta. Na ulici sú aj reštaurácie a potraviny.

Vďaka výbornej polohe ubytovania si tak u nás počas celej Vašej dovolenky môžete vychutnávať vynikajúci relax v saunovom svete, či vo vonkajších ako aj vnútorných bazénoch kúpaliska s liečivou termálnou vodou, tobogány a aj jazero s atrakciami. Príjemne oddýchnuť si môžete aj pri prechádzkach alebo cyklistických túrach blízkym okolím. Ďaleko to nebudete mať ani k termálnym kúpaliskám v Gabčíkove alebo vo Veľkom Mederi, Toľníkoch, Diakovciach. Nezabudnite navštíviť aj technické pamiatky – Vodný mlyn Jahodná a Vodný mlyn Dunajský Klátov. Medzi obľúbené turistické ciele v okolí patria aj Czajlik ranch, Malkia park, Amadeovský kaštieľ, Golf v Báči, Slovakia Ring.

 

Celoročne Vám ponúkame kvalitné ubytovanie s celkovou kapacitou 10 lôžok.

Rodinný dom tvorí veľká 38 m2 spoločenská miestnosť s plne vybavenou kuchyňou aj práčkou, sporákom s rúrou, mikrovlnnou rúrou, kávovarom, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a jedálenským posedením. Odpočiniete si v 3 spáľňach. Ďalej je k dispozícii kúpeľňa so hydromasážnym sprchovacím boxom, toaletou.

Na dvore pre Vás máme pripravené posedenie s hojdačkou, trampolínou, grilom a ohniskom s kotlíkom.

Minimálny pobyt sú 3 noci. V dome počas vášho pobytu nebudú ubytovaní žiadny iní hostia. Veríme, že u nás prežijete skvelú dovolenku v kruhu svojej rodiny a priateľov a radi nás čoskoro opäť navštívite. Tešíme sa na Vás.

Kontaktujte nás ohľadne rezervácie:

Mobil: 0905 88 31 44

Mail: fatima.strenatkova-ZVNC-gmail.com